KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8258454
nr 825 8454
Blandteknik
1800-tal, Föreställande Agnes Nybleaus, motivets mått: 23 x 18
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 maj 2013
kl 20:08:51
300 kr
200 kr